Ünlü oyuncuya eski eşten ‘evlilik’ desteği! ‘Ateşli bir rüya gördü ama aklı başına geldi’

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

2005’te Jennifer Garner ile nikah masasına oturan ve üç çocuk sahibi olan Affleck, 2018’de eşinden boşanmıştı. Lopez ise 2004’te dünyaevine girdiği, ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile 2014’te ayrılmıştı.

(Jennifer Lopez & Marc Anthony)

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

İkili, 2021’de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

(Ben Affleck & Jennifer Lopez)

“BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR”

Özel hayatıyla konuşulmaya devam eden ünlü çiftin, Lopez’in 2024 Met Gala’ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edildi. Hata Lopez, Met Gala’nın ardından yeni filmi ‘Atlas’ın galasına da yanında eşi olmadan katıldı.

“AKLI BAŞINA GELDİ”

Son olarak Page Six’e konuşan bir kaynak; Ben Affleck’in şarkıcıyla başarısız evliliği konusunda ‘aklının başına geldiğini’ ve ‘boşanmaya doğru gittiklerini bildiğini’ söyledi.

“Geçici bir delilik nedeniyle boşanmanın bir yolu olsaydı, boşanırlardı” diyen kaynak; şöyle devam etti:

Ben Affleck, Jennifer Lopez ile evliliğinin ‘ateşli bir rüya’ olduğunun farkına vardı, aklı başına geldi. Bu evliliğin yürümesinin bir yolu olmadığını artık biliyor.

ESKİ EŞTEN DESTEK

Bununla birlikte, eski eşi Jennifer Garner’ın da Ben Affleck’i Jennifer Lopez’le ‘evliliği üzerinde çalışması için cesaretlendirdiği’ öne sürüldü.

(Jennifer Garner & Ben Affleck)

Us Weekly’ye konuşan bir kaynak; “Jennifer, ‘Bennifer’ı tamamen destekliyor ve Ben’in mutlu olmasından başka bir şey istemiyor. Şöhretin ilişkilerini zorlayabileceğinin da farkında” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir